Αστρο-Ημερίδα για τα 20 Χρόνια ΑΟΦΠΚ

Η Αστρονομική Ομάδα Φοιτητών Πανεπιστημίου Κρήτης γιορτάζει τα 20 χρόνια λειτουργίας της και με τεράστια χαρά σας προσκαλεί σε μια επετειακή Αστρο-Hμερίδα, η οποία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Μαίου 2023, από τις 14:00, στο Τμήμα Φυσικής του Πανεπιστημίου Κρήτης.
Η εκδήλωση περιλαμβάνει ομιλίες σε θέματα αστρονομίας, παρουσίαση της ιστορίας της Ομάδας από παλιά και τωρινά μέλη, διαδραστικές δραστηριότητες για όλες τις ηλικίες, και φυσικά παρατήρηση με τηλεσκόπια για το τέλος της.
Είμαστε πολύ ενθουσιασμένα με όσα έχουμε ετοιμάσει και ανυπομονούμε να σας δούμε όλ@ εκεί! ✨
⋆。˚ ✧ ˚。⋆。˚✩˚。⋆ ☽
Το ιστορικό της ομάδας θα μεταδοθεί και ηλεκτρονικά στον παρακάτω σύνδεσμο, ώστε τα παλαιά μέλη που δεν μπορούν να παραβρεθούν στην εκδήλωση, να συμμετέχουν στην παρέα μας. https://conference.physics.uoc.gr/b/ast-atf-xxy
˚    ✦   .  .   ˚ .       . ✦     ˚     .
.     ˚     *     ✦   .  .   ✦ ˚  ☄️     ˚ .˚    ✦   .  .   ˚ .             ✦  .
Η Αστρο-αφίσα της εκδήλωσης…
Το Αστρο-πρόγραμμα που φτιάξαμε

See less
Περί ❀ Fayetopia ❀ 12 Άρθρα
Made of Stardust ✩‧˚✧:‧˚☽

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.